ODBORNICI SKUPŠTINE GRADSKE OPŠTINE SURČIN

 Rb.  Ime i prezime  Lista
 1. Dušan Vujadinović Izborna lista ALEKSANDAR VUČIĆ-ZA NAŠU DECU
 2. Nena Marković Izborna lista ALEKSANDAR VUČIĆ-ZA NAŠU DECU
 3. Aleksandra Pokrajac Izborna lista ALEKSANDAR VUČIĆ-ZA NAŠU DECU
 4. Miloš Dangubić Izborna lista ALEKSANDAR VUČIĆ-ZA NAŠU DECU
 5. Sanja Petković Izborna lista ALEKSANDAR VUČIĆ-ZA NAŠU DECU
 6. Savo Živanić Izborna lista ALEKSANDAR VUČIĆ-ZA NAŠU DECU
 7. Milica Gojković Izborna lista ALEKSANDAR VUČIĆ-ZA NAŠU DECU
 8. Boro Bogojević Izborna lista ALEKSANDAR VUČIĆ-ZA NAŠU DECU
 9. Marina Čauš Izborna lista ALEKSANDAR VUČIĆ-ZA NAŠU DECU
 10. Darko Tasić Izborna lista ALEKSANDAR VUČIĆ-ZA NAŠU DECU
 11. Jasmina Vukalović Izborna lista ALEKSANDAR VUČIĆ-ZA NAŠU DECU
 12. Vladimir Šuša Izborna lista ALEKSANDAR VUČIĆ-ZA NAŠU DECU
 13. Bojan Ignjatić Izborna lista ALEKSANDAR VUČIĆ-ZA NAŠU DECU
 14. Dragana Bojičić Izborna lista ALEKSANDAR VUČIĆ-ZA NAŠU DECU
 15. Rajko Ignjatić Izborna lista ALEKSANDAR VUČIĆ-ZA NAŠU DECU
 16. Jovo Đurđević Izborna lista ALEKSANDAR VUČIĆ-ZA NAŠU DECU
 17. Lazar Bokić Izborna lista ALEKSANDAR VUČIĆ-ZA NAŠU DECU
 18. Jelena Prokopljević Izborna lista ALEKSANDAR VUČIĆ-ZA NAŠU DECU
 19. Dragan Veljo Izborna lista ALEKSANDAR VUČIĆ-ZA NAŠU DECU
 20. Snežana Pejčić Izborna lista ALEKSANDAR VUČIĆ-ZA NAŠU DECU
 21. Milivoje Mijailović Izborna lista ALEKSANDAR VUČIĆ-ZA NAŠU DECU
 22. Muharem Rahimović Izborna lista ALEKSANDAR VUČIĆ-ZA NAŠU DECU
 23. Ljiljana Ignjatić Izborna lista ALEKSANDAR VUČIĆ-ZA NAŠU DECU
 24. Tatjana Lazarević Izborna lista ALEKSANDAR VUČIĆ-ZA NAŠU DECU
 25. Jelena Milošević Izborna lista ALEKSANDAR VUČIĆ-ZA NAŠU DECU
 26. Dejan Mitrović Izborna lista ALEKSANDAR VUČIĆ-ZA NAŠU DECU
 27. Dejan Malić Izborna lista ALEKSANDAR ŠAPIĆ-POBEDA ZA SURČIN
 28. Dragan Miličević Izborna lista ALEKSANDAR ŠAPIĆ-POBEDA ZA SURČIN
 29. Bojana Jovnaš Izborna lista ALEKSANDAR ŠAPIĆ-POBEDA ZA SURČIN
 30. Uroš Jovanović Izborna lista ALEKSANDAR ŠAPIĆ-POBEDA ZA SURČIN
 31. Radosava Jović Izborna lista IVICA DAČIĆ
 32. Miloš Mihajlović Izborna lista IVICA DAČIĆ
 33. Borislav Stojčić Izborna lista IVICA DAČIĆ
 34. Marko Krtinić Izborna lista PORODICA NA 1. MESTU-ZA BOLJI SURČIN
 35. Ilija Simić Izborna lista Dr VOJISLAV ŠEŠELJ

 

Print Friendly, PDF & Email